Оглас од претпријатие Објавени: авг. 09 2021 03:58

Odlicen stan vo Karpos so podrum

ЕУР

Објавени: авг. 09 03:58
Прегледи: 3
SILVER City Partner agencija prodava odlichen stan 55 m2 vo Karposh 1. Stanot se naogja na prizemje i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna
- spalna soba
- kupatlo
- balkon 19m2 (koj e vo postapka da vleze vo imoten list)
- podrum 4m2

Cena: 52 000 eur
Kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации