Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN STAN VO KARPOSH

77 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 03 апр. 09:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

Dvosoben stan od 52m2 vo Rasadnik 53 000 EUR
Se izdava nov objekt vo blizina na Soboren Hram 6 000 EUR
ODLICEN LUKSUZNO OPREMEN STAN VO KARPOS 1 000 EUR
Se izdava cetvorosoben prazen stan kaj Sampionce 330 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Станот има 2 спални,дневна, кујна,вц, греење- градско парно + сопствено парно на 5ти кат.Станот е реновиран и одлично уреден.
Ев.број: 30971
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Dvosoben stan vo Kisela Voda 50 000 EUR
Stan od 77m2 vo Karpos 4 74 700 EUR
SE IZDAVA 3 SOBEN NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 400 EUR
Trosoben stan sproti Olimpiko 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации