Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICEN STAN VO TAFTALIDZE 1

150 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 14 дек. 12:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата

EKSKLUZIVNA KUKA VO SKOPJE 339 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija 0 ЕУР
Stan 58m vo K.Voda 42 000 ЕУР
Baraka za iznajmuvanje 200 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Станот има 3 спални, две купатила, мало и големо, едното со туш кабина и едното со када, една остава. Станот е со комплетно реновиран паркет после последните кираџии, комплетно нова тенда на терасата и комплетно измолерисани ѕидови во бела боја. Има ПВЦ бела столарија во добра кондиција без никакви дефекти, зградата е со термо фасада. Има домар посебно само за тој влез кој се грижи за комплетното одржување на зградата и заедничките простории.
Ев.број 31346
Контакт тел: 078/339-365 Тоше
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2988 Огласи во продавницата
Nevseluvan stan kaj Tobako 2 52 500 ЕУР
STAN BO BLIZINA NA STARA RAMPA K VODA 61 200 ЕУР
Moderen ubav trosoben stan Palma Aerodrom 300 ЕУР
TOP STAN VO STROG CENTAR 66 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации