Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNA PONUDA NA STANOVI ZA PRODAVANJE VO KARPOS3

1 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN LIVING 12 дек. 12:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

715 Огласи во продавницата

 ULTRA LUXURY APARTMENT FOR RENT AERODROM SKOPJE 700 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA TROSOBEN STAN DO KLINICKI CENT 300 ЕУР
URBAN LIVING STAN VO RASADNIK NOVOGRADBA 53 000 ЕУР
Renoviran dvosoben stan vo Hrom 50 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Vo Karpos 3 na ulica Nikola Rusinski se prodavaat novi nevseluvani stanovi. Vo momentov ima poveke slobodni stanovi so razlicna kvadratura.
Cena:1200 evra m2 (zaedno so DDV)
Kontakt: 078967010
078430293
Agencija Urban Living
URBAN LIVING
Агенција за недвижности УРБАН ЛИВИНГ располага со голема понуда на недвижен имот, станови, куќи,деловни објекти, плацеви за градба и др.
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifovski Pitu 28 lok. 19, Прикажи на мапата
078 967 010/078 324 384
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
078 967 010
Leaflet
 URBAN LIVING

URBAN LIVING

715 Огласи во продавницата
URBAN LIVING stan vo Cairs JAJA PASA 31 000 ЕУР
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO TAFTALIDJE KAJ MLECEN 200 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA KUKA 450m2 VO STROG CENTAR -
Nevselen stan so nov mebel vo Novogradba 220 ЕУР
Кон почеток