Оглас од претпријатие Објавени: окт. 04 2021 02:59

Odlicno odrzan stan vo KRPOH 3 so podrum

ЕУР

Објавени: окт. 04 02:59
Прегледи: 1
SILVER City Partner agencija prodava odlichen stan 80m2 + 6m2 podrum vo karposh 3 pozadi Leptokarija blizu opshtinata vo mirno opkruzuvanje so park i zelenilo. Stanot se naogja na 2ri kat bez lift i raspolaga so:
- dnevna soba
- kujna so elementi koi ostanuvaat vo stanot
- trpezarija
- 2 spalni sobi
- balkon
- gradsko parno
- vgradeni plakari koi ostanuvaat
- podrum 6m2
- sloboden parking na samata zgrada

Cena: 76 000 eur
Kontakt: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации