Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

PREKRASEN CETIRISOBEN STAN 130M2 VO KAPISTEC

1 100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: IMPULS AGENCIJA 28 ноем. 01:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

893 Огласи во продавницата

NOVI STANOVI VO CENTAR 1 200 ЕУР
TROSOBEN STAN VO CENTAR 55 000 ЕУР
SE IZDAVA LUXUZEN MINI HOTEL 1 600 ЕУР
ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISHTE VO CENTAROT NA SKOPJ 11 ЕУР
From
Store
Број на соби
Површина
* ШИФРА 4142
Импулс агенција за недвижности продава нов прекрасен четирисобен стан во Центар, Капиштец.

- 130м2, 4 соби (голема пространа дневна, 3 спални)
- бања +тоалет + 2 тераси
- 7-ми кат со лифт
- Греење на сопствено парно
- Гратис кровна тераса од 100м2
- Ориентација: север - југ

- цена 1,100еур/м2

☎️ Дејан 075 424 130
Импулс Агенција за Недвижности
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Visit our store page
Dimitrie Cupovski 10/12 Show on the map
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
+389 75 424 130
Leaflet
IMPULS AGENCIJA

IMPULS AGENCIJA

893 Огласи во продавницата
 46m2 STAN VO KISELA VODA 39 500 ЕУР
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN VO KARPOSH 4 46 000 ЕУР
NOV DVOSOBEN STAN TAFTALIDZE ALUMINA 1 130 ЕУР
Stan od 101m2 vo mal ring Centar -
Кон почеток