Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN KOMFOREN STAN KAJ MLECEN 92м2

96 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: URBAN EXCLUSIVE1 22 мај 12:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 URBAN EXCLUSIVE1

URBAN EXCLUSIVE1

409 Огласи во продавницата

PREKRASEN STAN VO CENTAR KAJ BILNA 44 000 ЕУР
URBAN EXCLUSIVE STAN VO K VODA 60m2 47 500 ЕУР
Prodazba na stan vo Kozle 58 900 ЕУР
ODLICNA PONUDA NA STAN  KAJ MLECEN 82 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ШИФРА: 1466 Се продава комфорен четворособен стан од 92м2 во зградите кај млечен со отворен поглед кон Водно,градба на Г.П Бетон со комотни спални соби од први сопственици.Станот поседува: Дневна,Посебна Кујна,Три спални,Две Купатила и Два Балкона на 3Кат со лифт,централно парно и бесплатен паркинг.Одлична локација за живеење во близина на маркети,трговски центри и многу други поволности за живеење.
URBAN EXCLUSIVE1
Agencija za nedviznosti Urban Exclusive1 prodazba i iznajmuvanje na sekakov nedvizen imot !!!
Посетете ја нашата продавница
Skopje Прикажи на мапата
078/217-300
https://www.urbanexclusive.eu.mk
URBAN EXCLUSIVE1
078/217-300, 077904349
Leaflet
 URBAN EXCLUSIVE1

URBAN EXCLUSIVE1

409 Огласи во продавницата
STAN VO CENTAR 40m2 KAJ KLUB NA PRATENICI 40 000 ЕУР
PREKRASEN STAN KAJ SOBOREN HRAM 94 000 ЕУР
RENOVIRAN STAN VO KAPISTEC SO 3 SPALNI 108 000 ЕУР
 GARSONJERA VO KISELA VODA 23m2 24 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации