Оглас од претпријатие Објавени: мај 08 2021 06:46

PREKRASEN SVETOL DUPLEKS VO KARPOSH 1

ЕУР

Објавени: мај 08 06:46
Прегледи: 108
SILVER City Partner agencija prodava prekrasen dupleks 116m2 na 2 nivoa vo Karposh I kaj Simpo.
stanot se naogja na 4ti kat (posleden) i raspolaga so:
-dnevna soba
-kujna
-trpezarija
-3 spalni sobi (dve na nivo 1 i edna na nivo 2)
-3 kupatila
-galerija
-terasa

cena: 104 000 eur
kontakt: 078/353-277

Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации