Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROMOTIVNNO KARPOS 1

Оглас од претпријатие Се продава од: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 мај 15:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
ЕВ.БРОЈ 7106

АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ДУПЛЕКС СТАН ОД 120М2 ,ВО СУПЕР СОСТОЈБА,КАРПОШ1 ВО БЛИЗИНА НА ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ.СТАНОТ Е НА 5/5 КАТ БЕЗ ЛИФТ.СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ.ТРИ СПАЛНИ.ДВА ТОАЛЕТИ.

ЦЕНА 740 ЕВРА/М2

КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Посетете ја нашата продавница
Атинска 3А Прикажи на мапата
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Кон почеток