Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRAN 3-SOBEN 67M2 STAN VO KARPOS 4

62 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 03 окт. 10:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV DVOSOBEN STAN 59m2 VO TAFTALIDZE  MLECEN 1 300 ЕУР
Odlicentrosoben 59m2 stan vo Novo Lisice vo Adora 63 500 ЕУР
ODLICEN NOV DVOSOBEN 45M2 STAN VO VLAE 930 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN 52M2 VO KARPOS 4 43 000 ЕУР
SE PRODAVA RENOVIRAN TROSOBEN STAN SO POVRSINA OD 67M2 VO KARPOS 4
STANOT E POZICIONIRAN NA 2RI KAT OD VKUPNO 5 BEZ LIFT
KOMPLETNO RENOVIRAN VO 2002 GODINA
SE PRODAVA OPREMEN SO PLAKARI I KLIMA URED
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,DVE SPALNI SOBI,BANJA I TERASA

PRED SAMATA ZGRADA IMA GOLEM SLOBODEN PARKING PROSTOR
GREENJETO E CENTRALNO PARNO
SIFRA 1985

TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Посетете ја нашата продавница
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Прикажи на мапата
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
SE PRODAVA GARSONJERA 41M2 VO CENTAR KAJ KATOLICKA 1 100 ЕУР
CETVOROSOBEN 109M2 STAN VO TAFTALIDZE 1 KAJ ARHIVO 97 200 ЕУР
3 soben 80m2 stan vo gradski zid Centar 1 150 ЕУР
Namesten 64m2 vo Karpos 3 kulite pozadi Leptokarij 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации