Оглас од претпријатие Објавени: фев. 02 2022 12:29

Renoviran dvosoben stan 40m2 vo Taftalidze

ЕУР

Објавени: фев. 02 12:29
Прегледи: 944
se prodava renoviran dvosoben stan so povrsina od 40m2 vo taftalidze
stanot e pozicioniran na visoko prizemje
raspolaga so dnevna kujna trpezarija,posebna spalna soba,banja i terasa
ima centralno parno greenje
sifra 4951

Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации