Оглас од претпријатие Објавени: фев. 04 2022 12:00

Renoviran dvosoben stan 54m2 vo Taftalidze

ЕУР

Објавени: фев. 04 12:00
Прегледи: 420
се продава реновиран двособен стан со површина од 54м2 во тафталиџе спроти симпо
станот е позициониран на 4ти кат со лифт
располага со дневна кујна трпезарија,посебна спална соба,бања и тераса
има централно парно греење
шифра 6783
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации