Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2021 02:15

RENOVIRAN I NAMESTEN STAN OD 64m2 VO KARPOS 4

ЕУР

Објавени: фев. 22 02:15
Прегледи: 177
SE PRODAVA STAN SO POVRSINA OD 62M2 VO KARPOS 4 SPROTI SKOPJE CITY MALL
STANOT E POZICIONIRAN NA VISOKO PRIZEMJE
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,EDNA SPALNA SOBA KOJA E POSTOECKA I USTE EDNA KOJA E IZVEDENA,BANJA I PODRUM
SEVER ORIENTACIJA
STANOT E KOMPLETNO RENOVIRAN I SE PRODAVA NAMESTEN SO MEBEL
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE
SIFRA 5805
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации