Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran namesten stan 40m2 vo Karposh 3

43 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 26 фев. 09:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Se izdava odlicno namesten stan Kisela Voda Rampa 0 ЕУР
DUKAN na klinicki centar 200 ЕУР
SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN VO K VODA 45M2 180 ЕУР
Stan od 99m2 so 3 spalni pozadi Tobako 2 -Aerodrom 93 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
sh:32678
Se prodava stan kompletno renoviran i namesten kaj opshtinata vo Karposh-3 od 40m2 so 1 spalna, na 3/3 kat,centralno greenje, francuski balkon i podrum od 5m2.
cena:43.000 evra
tel:078/427-007 3246-245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Кодекс - агенција за недвижности, кои имаат свој кодекс кога се работи за недвижности. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини кои одговараат на вашите потреби. Погледнете ја нашата понуда, за издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, но и други локации низ државава. Нудиме недвижнини за лични потреби, но и за деловни цели. - Земјиште во близина на Демир Хисар погодно за секаков вид на бизнис - Нов стан во Козле кај Макпетрол - Издавање на стан во Влае - Издавање на реновиран стан во Ѓорче - Нови станови во Автокоманда - Нови станови во Кисела Вода Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Кодекс- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ви предлагаме од наша страна, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Она што не прави по различни е тоа дека најбрзо организираме посета на недвижнините за кои сте заинтересирани, и се трудиме да ги заштититме вашите средства и вашата инвестиција. Со детално испитување на имотот од можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Преку нас може лесно да стигнете до посакуваната цел. Ние сме овластени за посредување на станбени кредити преку „Стопанска банка“. Од наша страна Ви помагаме од првичниот момент на апликација за кредит до крајната цел реализација. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и ние да ја комплетираме постапката за Вас!
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan 61m2 vo N,Lisice 52 000 ЕУР
Stan vo Karpos 3 so 1 spalna 57m2 47 000 ЕУР
Se izdava namesten stan so 3 spalni od 90m2 MIDA 330 ЕУР
Nov stan vo Kozle na atraktivna lokacija 50m2 55 000 ЕУР
Кон почеток