Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Renoviran stan Karpos 1 POVOLNA CENA

51 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 18 апр. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2840 Огласи во продавницата

SE IZDAVA STAN VO CENTAR 250 ЕУР
SE IZDAVA TOP STAN VO HROM 160 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 250 ЕУР
STAN VO AERODROM 79m2 KAJ MAJCIN DOM 69 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Реновиран стан во близина на Машински факултет на 3ти кат со лифт. станот има 2 спални соби, тераса, блиндор врата, клима, градско парно.

Евидентен број 31046
Тел. 078/339-365 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2840 Огласи во продавницата
Dvosoben stan vo Kapistec 51 200 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO AERODROM 150 ЕУР
Kuka kaj sv Petka -
SE IZDAVA TOP STAN VO CENTAR 250 ЕУР
Кон почеток