Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

s.077 stan vo Leptokarija

66 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Agencija Dom Art 02 окт. 10:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

Agencija Dom Art

288 Огласи во продавницата

Se iznajmuva stna Adora Flat Iron 320 МКД
Се изнајмува нов наместен стан во Аеродром 250 ЕУР
Se iznajmuva kompletno namesten stan vo Taftalidze 700 ЕУР
Se izdava namesten stan vo Centar 330 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo Leptokarija, 57m2, na 4kat od 6 kata, orientacija severozapad, lift, so vgradena komplet kujna.
Leaflet

Agencija Dom Art

288 Огласи во продавницата
Nov stan vo Rasadnik so nov mebel 250 ЕУР
Trosoben namesten stan vo Kozle 82 000 ЕУР
Se izdava stan vo Porta Vlae 200 ЕУР
Ш.21346 Se iznajmuva namesten stan vo Karpos Mida 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации