Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN 156m2 VO KARPOS

0 ЕУР

Се продава од: Миодраг 15 мар. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
СЕ ПРОДАВА / СЕ ИЗДАВА
СТАН 156 м2 на први спрат
На улица: “Франклин Рузвелт” 5а
(жолтата зграда - бившо Blue cafe)
Контакт: 070/225-388 - Миодраг
Цена: по договор
*директен пристап од лифт во стан
*посебен влез каде што се само 6 станови (еден спрат еден стан)
*4 соби + дневна соба
*3 балкони
*3 купатила (спалната соба има свое купатило)
*луксузен стан


Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации