Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN KARPOS 2

200 ЕУР

Се продава од: ЛИДЕР 23 авг. 11:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
SE IZDAVA STAN VO KARPOS 2 VO BLIZINA NA HOTEL KARPOS. POZICIONIRAN NA 4-TI KAT, ZGRADATA NEMA LIFT. POSEDUVA 55M2 RASPOREDENI VO DVE SPALNI SOBI, DNEVNA SO KUJNA, BANJA, BALKON.
GREENJETO E NA STRUJA.
POVEKE INFO 078-263-435
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации