Оглас од претпријатие Објавени: фев. 22 2021 01:04

SE PRODAVA DVOSOBEN 49M2 STAN VO KARPOS 4

ЕУР

Објавени: фев. 22 01:04
Прегледи: 122
SE PRODAVA DVOSOBEN STAN SO POVRSINA OD 49M2 VO KARPOS 4 RUSKA ZGRADA
STANOT E POZICIONIRAN NA 1VI KAT OD VKUPNO 4 BEZ LIFT
VO MOMENTOV RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,POSEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA KOJA E ZASTAKLENA I ADAPTIRANA VO KUJNA
IMA MOZNOST ZA PROSIRUVANJE NA TERASI SO STO BI SE DOBILE DOPOLNITELNI 20M2
IMA PODRUM
-SEVER ORIENTACIJA SO POGLED KON PARK
-IMA CENTRALNO PARNO GREENJE
SIFRA 5319
Опис на линк

TEA HOME- Agencija za nedviznosti

Контакт 

076277779
071315278
Посети ја страната на нашата продавница

ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје

071315278076277779

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации