Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ

43 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Euro Home Real Estate 17 јан. 14:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
 Euro Home Real Estate

Euro Home Real Estate

327 Огласи во продавницата

Се продава нова куќа позади Ледиком (290м2) 166 700 ЕУР
Nov stan vo blizina na City Mall 67 000 ЕУР
Se prodava nov stan vo Cair pozadi Ledikom 58 100 ЕУР
Стан од 54м2 во Кисела Вода 54 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
07048
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КАРПОШ 2 ВО БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ КАРПОШ И ДРАМСКИОТ ТЕАТАР. СТАНОТ Е 42М2 НА 5ТИ СПРАТ ОД 5. НАД СТАНОТ ИМА ПЛОЧА И НОВ КРОВ. ВО ЗГРАДАТА НЕМА ЛИФТ И НЕМА ЦЕНТРАЛНО ГРЕЕЊЕ. РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА СО КУЈНА И ТЕРПЕЗАРИЈА, СПАЛНА, ТЕРАСА И ПОДРУМ. 43000 ЕВРА.
КОНТАКТ. БИЛЈАНА 075446680
Euro Home Real Estate
075446654
Leaflet
 Euro Home Real Estate

Euro Home Real Estate

327 Огласи во продавницата
Nov stan 2020 na ubava lokacija 80 000 ЕУР
STAN 42m2 VO CENTAR UNIVERZALNA 1 330 ЕУР
Se izdava stan vo Centar 0 МКД
ГАРСОЊЕРА ВО ПОРТА ВЛАЕ 33 800 ЕУР
Кон почеток