Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава реновиран и наместен стан во Карпош 4

81 000 ЕУР

Се продава од: Abc Brother 20 јан. 18:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам комплетно наместен стан, реновиран пред 3 години во Антико, Карпош 4. Станот е во изведба ходник, засебна кујна, дневна со трпезарија, бања, спална соба и два балкони. Станот е на втори спрат со ориентација југ-запад. Станбената зграда поседува приватен паркинг со голем капацитет. и лифт. Станот поседува подрум од 5м2. Станот се продава комплетно наместен..
Abc Brother
070350163
Leaflet
Кон почеток