Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA STAN NASPROTI VERO-TAFTALIZDE

80 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iskra Real Estate 01 мај 23:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата

Novogradba stan vo Taftalidze 2 1 150 EUR
SE STAN VO OHRID NASPROTI LUKOIL  62 000 EUR
Stan pozadi Univerzalna sala 100 000 EUR
SE KUPUVA DELOVEN PROSTOR 300 m2 VO CENTAR 0 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Stanot se naoga vo zgrda na 7 kat.Ima 2 lift I centralno parno greenje.Stanot e so odlicen raspored za semejbi ziveenje.Ima 2 spalni ,dnevna kujna so terprzarija, salon,lodzija,kupatilo.balkon so prekrasen vidik.Okolu zgradata e poshumeno,vo neposredna bliizina ima park.
Ima nova klima ured,Stanot se prodava namesten.
Iskra Real Estate
072212290
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата
SE PRODAVAAT STANOVI NOVOGRADBA KISELA VODA 1 000 EUR
STAN VO PODNOZJETO NA VODNO 1 050 EUR
EKSTRA CENA DUPLEKS GRAND PRESTIZ 1 300 EUR
PRODADZBA NA SANOVI VO OHRID 850 EVRA M2 850 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации