Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava stan

1 100 ЕУР

Се продава од: Risto 03 окт. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stan so golemina 108m2 centralno greenje i sopstveno na struja,kupatilo ,gost.WC,tus vo spalna soba spajz i sopstven parking
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации