Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVAAT EKSLUZIVNI STANOVI NA EKSTA LOKACIJA

1 250 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iskra Real Estate 25 јан. 19:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата

STAN OD 120m2 VO BLIZINA NA UNIVERZALNA 120 000 EUR
SE IDAVA DELOVEN PROSTOR DO RAMSTOR NA PRASHKA 1 000 EUR
ZEMJODLSKO ZEMJISHTE NA PAT ZA NEGOTINO 11 EUR
Stan vo Kozle od 118m2 1 200 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Estra luksuzni stanovi na ul. Praska,so razlicni kvadraturi, od 30 m2 garsonjeri-do 89 m2 trosobni.
Za podetalni informacii javete se na tel.072212290.
Vselivi leto 2021 god.
Iskra Real Estate
072 212 290
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

163 Огласи во продавницата
STAN VO MADZARI 50 000 EUR
STAN VO CRNICE 86 M2,42 M2 PMOSHNI PROSTORI 115 000 EUR
Kuka so peralna za koli vo Butel 350 000 EUR
STAN VO KAPISHTEC 80 m2 1 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации