Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV STAN 54m2 POZADI LEPTOKARIJA

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NEW HOUSE REAL ESTATE 04 мај 15:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата

TIPLERI PERTLOVI 500 MKD
IZDAVAME STAN VO AVTOKOMANDA 250 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC KARSI ZEBRA 200 EUR
IZDAVAME KOMPLET OPREMEN STAN VO LISICE 350 EUR
PRODAVAME NOV NEVSELEN STAN POZADI LEPTOKARIJA 54 M2, EDNA SPALNA SOBA, 5 KAT SO LIFT. ZGRADATA E VSELIVA I IMA IMOTNI LISTOVI. CENA 1150 EVRA OD M2 SO VKLUCEN DANOK
KON TEL 078 412 413 077 577 460
NEW HOUSE REAL ESTATE
078 412 413 077 577 460
Leaflet
NEW HOUSE REAL ESTATE

NEW HOUSE REAL ESTATE

263 Огласи во продавницата
IZDAVAME HALA 350m2 KAJ POSLEDNA 24 KA PRIPOR 0 EUR
IZDAVAME STAN VO CENTAR 350 EUR
IZDAVAME STAN NAD DRZAVNA BOLNICA 250 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN AERODROM KAJ POLUKLINIKA 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации