Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov stan od 69m2 kaj Mlecen

72 500 ЕУР

Се продава од: Oglas 09 мар. 10:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Stanot e na nisko prizemje , 2 spalni + dnevna, kujna, kupatilo i toalet zaedno, terasa.
Lokacija- Mlecen restorant, pozadi Kafe Li
Vo istata zgrada ima Market Tinex
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации