Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan kaj Simpo Karpos 1 renoviran 54m2,2 spalni

49 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Атлас Недвижности 10 окт. 14:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Атлас Недвижности
Nov stan 59m2 HROM so 2 spalni 51 000 ЕУР
EKSKLUZIVNO se izdavaat APARTMANI namesteni 0 МКД
Nov stan 91m2 na 1kat kaj Stadionot 73 000 ЕУР
Nov stan Centar 87m2 garaza namesten 105 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Se prodava stan vo Karpos 1 do Simpo. Stanot e 54m2 so 2 spalni + podrum. Ima PVC prozori, gradsko parno. Na prizemje. Cena 49.000 evra. Tel: 078/222-859
Атлас Недвижности
Атлас недвижнини - агенција за недвижнини и посредување на недвижен имот. Како фирма постоиме од 2002 година, и се трудиме постојано да се подобруваме за да може да Ви пружиме најдобра услуга согласно на вашите потреби и очекувања! Услуги кои ги нудиме од наша страна се: - посредување - опремување - реновирање - преселување Нашиот тим е составен од амбициозни млади личности, кои имаат за цел да ги исполнат очекувањата на нашите клиенти, и да Ви ја дадат најдобрата понуда за Вас! Кај нас може да најдете понуда која ќе одговара на вашите потреби и стандарди. За нас секој клиент е особено важен и сакаме да му го пружиме само најдоброто. Да најдеме понуда заедно која ќе одговара на потребите. Доколку имате потреба да го изберете вашиот нов дом кој од секогаш сте го замислувале, ние ви гарантираме дека ќе дадеме се од себе за да го пронајдеме за Вас. Во нашата понуда на недвижнини имаме станови за издавање и за продажба на различни локации во Скопје кои може да бидат вашиот иден дом: - станови во градба во Влае - станови во градба Ѓорче Петров - луксузно студио во комплексот Св.Јован - Злокуќани - куќа на Водно - Трособен стан во Влае итн. Во нашата продавница на pazar3.mk има голем број на огласи кои може да ги погледнете и да најдете тоа што е по ваш вкус! Освен, посредување при недвижен имот ние нудиме и услуги за опремување и реновирање на станови, деловни простории кои се потребни за вашиот бизнис. Доколку имате потреба од наша страна за преселување на вашите работи од домот или од вашиот деловен простор може да Ви помогнеме за брзо и едноставно, да ги преселите вашите работи. “Атлас недвижнини“ е членка на Групацијата на агенции за недвижности на Стопанска комора на Република Македонија. Ве очекуваме да ни се обратите и заедно да го избереме најдоброто!
Посетете ја нашата продавница
Ул.“Булевар Партизански Одреди бр 37/лок7 Прикажи на мапата
02 6147 511 078222112
https://www.atlasnedviznosti.mk
Атлас Недвижности
02 6147 511
Leaflet
Атлас Недвижности
Komplet namesten dvosoben od 60m2 Taftalige1 250 ЕУР
Nov dvosoben namesten  novi stvari od 42m2 Centar 250 ЕУР
Nov namesten dvosoben stan od 50m2 Debar Maalo 350 ЕУР
Trosoben stan vo Novo Licice od 76m2 na 11 kat 60 900 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации