Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN NA UBAVA LOKACIJA VO VLAE 44M2

44 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ДОМ ДИЗАЈН 29 дек. 14:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата

Stan kaj Ekonomsko 44 000 ЕУР
Stan vo Porta Vlae 220 ЕУР
MNOGU POVOLEN STAN NA VODNO 350 ЕУР
Cetvorosoben stan 102m2 vo Centar Mvr so Garaza 390 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Комплетно опремен стан со со вградени плакари,нова кујна електрични уреди,со поглед на водно покрај кејот на вардар, со решен паркинг простор, со имотен лист.
Евидентен број 24894
Информации Зорица 078/339-365
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Посетете ја нашата продавница
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Прикажи на мапата
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 365
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН

ДОМ ДИЗАЈН

2979 Огласи во продавницата
Plac vo Radisani 45 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC SO 3 SPALNI SOBI 300 ЕУР
STAN VO CRNICE SO POVRSINA OD 76M2 73 000 ЕУР
ODLICEN STAN VO CENTAR 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации