Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan novogradba 49m2 Leptokarija Pucko Petrol

1 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 16 авг. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Ekskluziven apartman Vodno Panorama 136m2 204 000 ЕУР
PANORAMA REZIDENCE VODNO STAN 155m2 0 МКД
Nov stan od 62m2 vo Taftalidze1 1 150 ЕУР
MODEREN STAN DEBAR MALO 150m2 150 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan 49m2 so edna spalna soba vo nova zgrada. Stanot e so 1 spalna soba, kupatilo, terasa. nevselen so imoten list i vednas vseliv. Vo blizina na TC Leptokarija.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Посетете ја нашата продавница
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Прикажи на мапата
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NOVA KUKA OD 400M2 nas.11ti Oktomvri 0 ЕУР
UBAV I SVETOL STAN OHRID CENTAR 88m2 90 000 ЕУР
Gradezno zemjiste Nerezi Zdanec 700m2 130 ЕУР
STAN 101m2 KOZLE 1 200 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации