Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 42m2 so spalna nov vo Taftalidze

43 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 29 ноем. 16:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Стан во градба,
42 м2 низок кат 1 спална
Готов Март 2019

Дирекно од инвеститор
не се плака провизија ниту данок
само адвокат и нотар
0750366-508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

346 Огласи во продавницата
Se izdava TAFTALIDZE NOV PRAZEN 300 ЕУР
Taftalidze 57m2 MINI ZGRADA 270 ЕУР
Stan vo Gorce Petrov odlicen TROSOBEN -
Se izdava prazen stan vo Centar -
Кон почеток