Оглас од претпријатие Објавени: јун. 28 2022 11:04

Stan 47m2 vo Taftalidze Vero 2

ЕУР

Објавени: јун. 28 11:04
Прегледи: 3249
sifra 23 075
Se prodava 2-soben stan vo Taftalige, "Vero 2" 95/96 god. gradba od 45m2 + 2m2-balkon=47m2 + 6m2-podrum, na 5/7 kat , ISTOK , so lift , namestena kujna , vgradeni plakari vo spalna i predsobje, klima inverter , pvc-rehay , komarnici, roletni, venecijaner, prazen od lugje, vseliv so cist imoten list !

cena 78.500 e.
077 705 108
Опис на линк

Real estate DOMA DOM

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer
Посети ја страната на нашата продавница

Doma Dom, Mitropolit Teodosij Gologanov, Skopje Прикажи на мапата

00389023051300

https://www.domadom.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Брзо, едноставно и сигурно до имотот што го барате. 
Услуги при купување и изнаjмување
подготовка на договори, анализа на документи за сопственост и консултации при инвестиции.
Овластен агент за MoneyGram -money transfer

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации