Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 50m2 vo Karpos

60 000 ЕУР

Се продава од: Sofija 08 дек. 22:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Stanot e na vtor sprat na jugozapadna strana.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации