Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN 56m2 VO KARPOS 3

55 000 ЕУР

Се продава од: Nadica 08 дек. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
За живеалиштето
Prodavam renoviran stan vo Karpos 3 vo ruskite zgradi.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации