Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan 91m2 so 3 spalni vo Karpos 4

900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 09 ноем. 17:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан во Карпош 4.

Површина 91 м2
Дневна соба со кујна и трпезарија, три спални соби, бања и гостински тоалет, фран.тераса
Кат 3/7 со лифт
Ориентација северозапад
Исклучено градско парно
Година на градба 2004
Зграда со сопствен паркинг и видео надзор

*Можност за превземање на моментални кираџии

Цена 900 Евра/м2

Шифра И75
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
PLAC OD 254m2 VO TAFTALIDZE 1 180 000 ЕУР
2 SOBEN KOMPLETNO NAMESTEN STAN VO KAPISTEC 230 ЕУР
Dukan vo Madzari Ul. Zan Zores 36 000 ЕУР
Se iznajmuva deloven prostor vo Madzar Maalo 300 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации