Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN DUPLEKS MAVROVSKA NASELBA

78 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Iskra Real Estate 07 мај 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

160 Огласи во продавницата

Stan pozadi Univerzalna sala 100 000 ЕУР
SE IDAVA DELOVEN PROSTOR DO RAMSTOR NA PRASHKA 1 000 ЕУР
SE PRODAVA STAN NASPROTI VERO-TAFTALIZDE 80 000 ЕУР
SE PRODAVA BARAKA VO VLAE 60 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продаваат 2 стана со вкупна површина од 159м2, поврзани мегусебно со надворешни скали, двор на користење 200м2, гаража 14м2,подрум 36м2, делумно е реновирано.Цената е договорна.Шифра 2004
Iskra Real Estate
078360328
Leaflet
Iskra Real Estate

Iskra Real Estate

160 Огласи во продавницата
SE PRODAVAAT EKSLUZIVNI STANOVI NA EKSTA LOKACIJA 1 250 ЕУР
STANOVI NOVOGRADBA VO OHRID 850 ЕУР
STAN NA EKSKLUZIVNA LOKACIJA DO UNIVERZALNA 93 000 ЕУР
STAN VO PODNOZJETO NA VODNO PREKRASEN VIDIK 1 100 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации