Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN KAJ GIMNAZIJA GORGI DIMITROV

0 ЕУР

Се продава од: vlado 21 авг. 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan NOVAGRADBA 2017 na treti srat so imoten list,odlichen plan so dve spalni i golem garderober,panoramski pogled od dneven prostor i bez buchava.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации