Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan na Masinski

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AMARI 05 септ. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата

Plac vo Rakotinci 73 000 ЕУР
Stan vo Karpos 1 kaj policijata 0 ЕУР
Kuka vo Kozle 220 000 ЕУР
Stan vo Taftalidje 48 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Se prodava stan na Masinski od 110 m2 so tri zasebni spalni sobi dnevna kujna i trpezarija,2 toaleta 2 balkona orientacija jug zapad po cena od 122000 evra.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Посетете ја нашата продавница
SKOPJE Прикажи на мапата
078343707, 078403704, 078443510
Leaflet
AMARI

AMARI

413 Огласи во продавницата
Plac vo Rakotinci 73 000 ЕУР
Stan vo Kapistec 60 000 ЕУР
Se izdava stan za kancelarii kaj Mlecen 250 ЕУР
STAN VO MICURIN 48 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации