Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 51m2 vo Karpos 1

51 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 10 фев. 09:53 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan vo K Voda 75m2 53 000 EUR
Stan vo Novo Lisice 50 000 EUR
Stan vo P.Vlae 96m2 so prekrasen pogled -
Baraka  vo Taftalidze kaj gimnazija Nova 170 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан од 51м2, на прв кат, со две спални соби, 3 тераси, источна ориентација. Станот е делумно реновиран. Се наоѓа позади полициската станица во Карпош 1.
Цена 51.000 еу со платена агенциска провизија.
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Кон почеток