Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 54m2 od Karpos povolno

54 ЕУР

Се продава од: gligor 10 фев. 14:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Se prodava stan na partizanska do simpo Karpos1, pogoden i za deloven prostor
Leaflet
Кон почеток