Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 56m2 vo naselba Karpos 3

52 000 ЕУР

Се продава од: Suzana Daskalova 03 фев. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Stanot e dvosoben, so terasa i podrum (kula sproti Voena bolnica) na peti kat, so parno greenje.
Suzana Daskalova
070338724
Leaflet
Кон почеток