Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 63m2 vo Kisela Voda na 2ri kat

52 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Идеал хаус 12 дек. 14:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Се продава стан од 63м2 во Кисела Вода на 2ри кат. Има лифт и парно греење ориентиран на Југ и Север. Станот е делумно реновиран со 2 соби, кујна, трпезарија, шпајз, купатило и две тераси
Цена:52.000Е
Идеал хаус
070238452
Leaflet
Кон почеток