Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 65m2 vo Karpos

0 МКД

Се продава од: Лилјана 16 авг. 18:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Продавам стан од 65м2 во Карпош 2. Реновиран со две спални.
Јавување на тел број: 072713033 - од 9 до 19 часот.
Цена со договор.
Лилјана
072713033
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации