Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 79m2 vo Taftalidze

1 150 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AKVARIUS 16 јул. 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата

KOZLE trosoben 56 NOV MINI ZGRADA 65 000 EUR
KOMPLET RENOVIRAN STAN OD 60m2 VO TAFTALIDZE 0 EUR
KUKA NOVA LUKSUZNA ZLOKUKANI EKSTRA PONUDA 0 EUR
Centar D Maalo 85m2 MINI ZGRADA SO POGLED 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Во стцето на ТАФТАЛИЏЕ 1
се продава комотен трособен стан.
нова зграда со лифт
2 спални, 2 тераси
2 купатила комплетни од кои
1 купатило приватно во големата спална

убав модерен комотен стан со фантастичен поглед (станот НЕ Е на најгорен кат)
цена 1.150
075-366-508
AKVARIUS
075366508
Leaflet
AKVARIUS

AKVARIUS

370 Огласи во продавницата
DYER AUTOMATIKEME SENSOR 0 MKD
D Maalo Stan od  73m2 NOV 0 MKD
Na LENINOVA stan za deloven VPR 59 000 EUR
Kuka na tri sprata vo Gorce Petrov 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации