Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan od 98m2 so 3 spalni kaj Palma Taftalidje

88 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Агенција за недвижности КОДЕКС 05 јун. 09:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
sh:33072
Se prodava stan 98m2 so 3 spalni na 8/9 kat so lift , golema terasa so ubav pogled,parno. Orientiran na 3 strani J/Z/S.
cena:88.000 evra
moznost za kupuvanje na podzemna garaza od 17m2

tel:078/427-007 3246-245
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Посетете ја нашата продавница
Багдатска бр 18/1/3 Прикажи на мапата
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan vo Novo Lisice 44 000 EUR
Novogradbi pozadi Un Sala od 88m2 i 83m2 1 100 EUR
Stan  vo K.Voda od 63m2 45 000 EUR
Ubav  stan 77m2 2 spalni pozadi Trend Aerodrom 70 000 EUR
Кон почеток