Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO GRADBA OD 59m2 TAFTALIDZE

1 300 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 15 фев. 10:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
KOZLE nov stan 91m2 so garaza 91 000 EUR
EKSKLUZIVEN DELOVEN OBJEKT SO MARKICA STROG CENTAR 1 400 000 EUR
Crnice funkcionalen stan 65m2 1 050 EUR
STAN VO TC SKOPJANKA 75m2 65 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Prodazba na stan vo gradba vo nas. Taftalidze. Mala zgrada na 5 kata. Gotova i vseliva septemvri 2020 god. Gradsko parno.
- 59m2 so 1 spalna kat 4ti jugozapad. 1 spalna soba
Moznost za kupuvanje parking 2500 eur ili podzemna garaza 5000 eur
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Посетете ја нашата продавница
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Прикажи на мапата
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STAN NA PRIZEMJE AERODROM 130M2 1 100 EUR
Kisela Voda 57m2 na 5ti kat 39 900 EUR
Atraktivna lokacija Centar deloven prostor 400m2 10 EUR
ODLICEN STAN CENTAR 100M2 PRIZEMJE 600 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации