Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STAN VO KARPOS 3 80m2 SO 2 SPALNI NOVOGRADBA

94 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: House Imperial - Агенција за недвижности 17 дек. 15:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Се продава стан во Карпош 3 кај Сити Мол 80м2 со тераса на 1/9 кат со лифт и парно,има 2 спални соби.Новоградба
Шифра 20708

za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1

House Imperial - Агенција за недвижности
023232375, 078403328, 078403325
Leaflet
House Imperial - Агенција за недвижности
 STAN VO HROM 67m2 SO 2 SPALNI 55 000 ЕУР
STAN VO CRNICE KAJ KAM 63m2 so 1 SPALNA NOVOGRADBA 60 000 ЕУР
STAN VO DEBAR MAALO 48M2 SO 1 SPALNA NOVOGRADBA 66 250 ЕУР
STAN VO CENTAR 136m2 SO 4 SPALNI KAJ UNIVERZALNA 140 000 ЕУР
Кон почеток