Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Karpos 3

48 000 ЕУР

Се продава од: Cvetko 06 септ. 10:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Станот се наоѓа на одлична локација позади лептокарија во руските згради. На 3ти кат/ од 4, во зградата нема лифт, со променети прозори во кујната и спалната, струган паркет, нови плочки и влезна врата, купатилото е реновирано пред три години. Одлична локација бидејки воблизина има градинка, основно училиште, средно училиште, болница, трговски
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации