Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo karpos 4 itno

50 000 ЕУР

Се продава од: Ana 06 јул. 01:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Prodavam stan vo karpos 4 vo blizina na sity mall itno poradi zaminuvanje vo stranstvo. Vo ruska zgrada na 4 ti kat od 4 .
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации