Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Karpos 4

64 000 ЕУР

76 000 ЕУР

Се продава од: Мартин 09 септ. 12:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Се продава стан во Карпош 4- трите убавици, со внатрешна површина од 66 м2, со 2 спални соби, кат 13. Цена 64000 евра.
Мартин
078/399-903
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации