Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Karpos

0 МКД

Се продава од: Milka 08 јан. 10:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Se prodava 3 soben stan vo Karpos 4 od 86m2, na 6ti sprat. Vo odlicna sostojba i so prekrasen pogled. Poveke informacii na ‎071 960 406
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации